Blue Tree Bukový kořen s jehněčím, petrželí a cuketou L 180 g
Blue Tree Bukový kořen s jehněčím, petrželí a cuketou L 180 g
Blue Tree Bukový kořen s jehněčím, petrželí a cuketou L 180 g

Blue Tree Bukový kořen s jehněčím, petrželí a cuketou L 180 g

Na dotaz

Aktuálně vyprodáno

Cena s DPH257 Kč
KódBT22746
Tento produkt nelze zakoupit
Popis

Velmi dobře přijímány díky chutné náplni!

Chutný plněný bukový kořen pro zdravé a dlouhotrvající žvýkání!
Všichni psi mají přirozenou potřebu žvýkat. Tento proces jim pomáhá pečovat o zuby a zmírňovat stres.
Blue Tree Rooties jsou vyrobeny z kořenů volně rostoucích buků, které jsou velmi masivní a neštěpí se. Vzhledem k tomu, že jde o autentický přírodní produkt, mají kořeny různé tvary a velikosti. Chceme zajistit ekologickou rovnováhu, proto využíváme pouze kořeny z udržitelných lesních porostů. Ke stimulaci žvýkání jsou Blue Tree Rooties naplněny lahodnou směsí jehněčího masa, petržele a cukety. Díky tomu je většina psů nadšeně přijímá a ohlodává až po dobu několika týdnů, což poskytuje přirozenou péči o jejich zuby. 
Při žvýkání kořene psi postupně odkusují malá vlákna. Jejich složení je neškodné. Vlákna, která pes spolkne, budou přirozeně vyloučena. Jakmile pes kořen ohlodá na velikost, kdy může hrozit jeho spolknutí, jednoduše kořen vyměňte za nový. 

Doplňkové krmivo pro psy.

Složení: bukový kořen, náplň (bramborové vločky, rostlinný glycerin, mrkev, jehněčí maso 10,4%, cuketa 2,8%, petržel 2,8%); Analytické složky: hr. protein 2,3%, hr. tuk 1,0%, hr. vláknina 54,1%, hr. popel 0,9%; vápník 1900 mg/kg, fosfor 490 mg/kg;

Krmný návod: Podávejte mezi hlavním krmením. Váš pes si procvičí při žvýkání čelisti, což zároveň podpoří péči o zuby. Vyberte vhodnou velikost pamlsku podle síly skusu vašeho psa. Krmte pouze pod dohledem a odstraňte všechny malé zbytky. Uchovávejte na chladném a suchém místě! Minimální trvanlivost do/ referenční číslo partie (viz potisk)