Blue Tree Kostičky z hovězí kůže s jehněčím, petrželí a cuketou S 45 g

Blue Tree Kostičky z hovězí kůže s jehněčím, petrželí a cuketou S 45 g

Skladem

Na našem hlavním skladu

Cena s DPH103 Kč
KódBT22736
Koupit
Popis

Velmi dobře přijímány díky chutné náplni!

Velmi chutné plněné kostičky pro zdravé a dlouhotrvající žvýkání!
Kostičky ze surové kůže jsou nejen  ideální odměnou pro psy, která je zabaví, ale také aktivně přispívají ke zdraví zubů vašeho čtyřnohého přítele.
Holi Bones jsou patentovaným žvýkacím pamlskem, který posiluje žvýkací svaly vašeho psa, přirozeně čistí jeho zuby a masíruje jeho dásně.
Aby Holi Bones zaujaly i vašeho psa, plníme je jehněčím, aromatickou petrželí a cuketami bohatými na vitaminy. Díky těmto přísadám bude váš pes žvýkat pamlsky dlouho a intenzivně. Pamlsky se tak postarají o zuby vašeho psího společníka přirozeným způsobem a s nízkým obsahem kalorií. Lahodná poleva z kozího mléka je obohacena špenátem a petrželí.

Všechny Holi Bones jsou 100% bez obsahu přídatných látek. Neobsahují obiloviny nebo lepek.

Doplňkové krmivo pro psy.

Složení: hovězí kůže 53%, mléko a mléčné produkty (kozí mléko 1%), želatina, rostlinný glycerin, bramborové vločky, mrkev, petržel 1%, špenát 0,9%, jehněčí maso 0,5%, cuketa 0,1%; Analytické složky: hr. protein 70%, hr. tuk 1,1%, hr. vláknina 1,2%, hr. popel 3,3%; vápník 3284 mg/kg, fosfor 2472 mg/kg;

Krmný návod: Podávejte mezi hlavním krmením. Váš pes si procvičí při žvýkání čelisti, což zároveň podpoří péči o zuby. Vyberte vhodnou velikost pamlsku podle síly skusu vašeho psa. Krmte pouze pod dohledem a odstraňte všechny malé zbytky. Uchovávejte na chladném a suchém místě! Minimální trvanlivost do/ referenční číslo partie (viz potisk)