Blue Tree Sušená hovězí šlacha se špenátem a petrželí 100 g

Blue Tree Sušená hovězí šlacha se špenátem a petrželí 100 g

Na dotaz

Aktuálně vyprodáno

Cena s DPH111 Kč
KódBT22721
Tento produkt nelze zakoupit
Popis

Pro svěží dech - s mnoha cennými vitaminy

Pamlsek s chutnou polevou pro zdravé a dlouhotrvající žvýkání!
Naše hovězí šlachy sušené na vzduchu představují žvýkací pochoutku speciálně navrženou pro posílení čelistí vašeho psa přirozeným způsobem.  Lahodná poleva z kozího mléka je obohacena špenátem a petrželí. Špenát dodá vašemu psovi velké množství cenných vitaminů, zatímco petržel působí jako zdravý osvěžovač dechu. 
Povšimněte si prosím, že všechny Coaties jsou přírodní žvýkací produkty a nejsou strojově vyráběny. Proto se může jejich tvar, barva, velikost a hmotnost výrazně lišit.

Všechny Coaties jsou 100 % bez obsahu přídatných látek. Neobsahují obiloviny nebo lepek.

Doplňkové krmivo pro psy.

Složení: hovězí šlacha 88%, mléko a mléčné produkty (kozí mléko 0,3%), želatina, rostlinný glycerin, špenát 0,2%, petržel 0,2%; Analytické složky: hr. protein 78,5%, hr. tuk 8,7%, hr. vláknina 0,5%, hr. popel 3,0%; vápník 1997 mg/kg, fosfor 3035 mg/kg;

Krmný návod: Podávejte mezi hlavním krmením. Váš pes si procvičí při žvýkání čelisti, což zároveň podpoří péči o zuby. Vyberte vhodnou velikost pamlsku podle síly skusu vašeho psa. Krmte pouze pod dohledem a odstraňte všechny malé zbytky. Uchovávejte na chladném a suchém místě! Minimální trvanlivost do/ referenční číslo partie (viz potisk)