Blue Tree Sušená jehněčí kůže s malinou a řepou 70 g

Blue Tree Sušená jehněčí kůže s malinou a řepou 70 g

Na dotaz

Aktuálně vyprodáno

Cena s DPH111 Kč
KódBT22727
Tento produkt nelze zakoupit
Popis

Pro silný imunitní systém - s důležitými vitaminy

Pamlsek s chutnou polevou pro zdravé a dlouhotrvající žvýkání!
Naše kusy kůže z jehněčí hlavy sušené na vzduchu představují žvýkací pochoutku speciálně navrženou pro posílení čelistí vašeho psa přirozeným způsobem a také obsahují důležité stavební kameny pro zdravé kosti a klouby.  Lahodná poleva z kozího mléka je obohacena malinami a červenou řepou. Maliny i červená řepa jsou bohaté na vitaminy a kyselinu listovou, která hraje významnou roli při dělení a růstu buněk. Také pomáhá posilovat apetit a podporuje trávení.
Povšimněte si prosím, že všechny Coaties jsou přírodní žvýkací produkty a nejsou strojově vyráběny. Proto se může jejich tvar, barva, velikost a hmotnost výrazně lišit.

Všechny Coaties jsou 100 % bez obsahu přídatných látek. Neobsahují obiloviny nebo lepek.

Doplňkové krmivo pro psy.

Složení: kůže z jehněčí hlavy 88%, mléko a mléčné produkty (kozí mléko 0,3%), želatina, rostlinný glycerin, malina 0,5%, červená řepa 0,1%; Analytické složky: hr. protein 64,7%, hr. tuk 15,7%, hr. vláknina 0,6%, hr. popel 6,2%; vápník 1720 mg/kg, fosfor 3993 mg/kg;

Krmný návod: Podávejte mezi hlavním krmením. Váš pes si procvičí při žvýkání čelisti, což zároveň podpoří péči o zuby. Vyberte vhodnou velikost pamlsku podle síly skusu vašeho psa. Krmte pouze pod dohledem a odstraňte všechny malé zbytky. Uchovávejte na chladném a suchém místě! Minimální trvanlivost do/ referenční číslo partie (viz potisk)