Akce
Blue Tree Sušené hovězí dršťky s malinou a řepou 100 g

Blue Tree Sušené hovězí dršťky s malinou a řepou 100 g

Skladem

Na našem hlavním skladu

Cena s DPH75 Kč
KódBT22723
Koupit
Popis

Pro zdravé trávení - s vitamíny a kyselinou listovou

Pamlsek s chutnou polevou pro zdravé a dlouhotrvající žvýkání!
Naše hovězí dršťky sušené na vzduchu představují žvýkací pochoutku speciálně navrženou pro posílení čelistí vašeho psa přirozeným způsobem, a současně podporují střevní mikroflóru. Lahodná poleva z kozího mléka je obohacena malinou a řepou. Malina i řepa jsou bohaté na vitaminy a kyselinu listovou, která hraje významnou roli při dělení a růstu buněk. Také pomáhá posilovat apetit a podporuje trávení. Povšimněte si prosím, že všechny Coaties jsou přírodní žvýkací produkty a nejsou strojově vyráběny. Proto se může jejich tvar, barva, velikost a hmotnost výrazně lišit.

Všechny Coaties jsou 100 % bez obsahu přídatných látek. Neobsahují obiloviny nebo lepek.

Doplňkové krmivo pro psy.

Složení: hovězí dršťky 67%, mléko a mléčné produkty (kozí mléko 0,7%), želatina, rostlinný glycerin, malina 1,3%, červená řepa 0,2%; Analytické složky: hr. protein 67,3%, hr. tuk 5,9%, hr. vláknina 1,7%, hr. popel 6,9%; vápník 2799 mg/kg, fosfor 5486 mg/kg;

Krmný návod: Podávejte mezi hlavním krmením. Váš pes si procvičí při žvýkání čelisti, což zároveň podpoří péči o zuby. Vyberte vhodnou velikost pamlsku podle síly skusu vašeho psa. Krmte pouze pod dohledem a odstraňte všechny malé zbytky. Uchovávejte na chladném a suchém místě! Minimální trvanlivost do/ referenční číslo partie (viz potisk)