Blue Tree Sušený kachní krk s mrkví a dýní 100 g

Blue Tree Sušený kachní krk s mrkví a dýní 100 g

Na dotaz

Aktuálně vyprodáno

Cena s DPH111 Kč
KódBT22731
Tento produkt nelze zakoupit
Popis

Pro svaly a kosterní soustavu - bohatý na vápník!

Pamlsek s chutnou polevou pro zdravé a dlouhotrvající žvýkání!
Naše kachní krky sušené na vzduchu představují žvýkací pochoutku speciálně navrženou pro posílení čelistí vašeho psa přirozeným způsobem a jsou velmi bohaté na vápník. Lahodná poleva z kozího mléka je obohacena mrkví a dýní. Obě tyto přísady obsahují důležité vitaminy (A, C, D a E) a dále draslík a zinek, které podporují dobré trávení a omezují zánětlivé procesy v těle.  
Povšimněte si prosím, že všechny Coaties jsou přírodní žvýkací produkty a nejsou strojově vyráběny. Proto se může jejich tvar, barva, velikost a hmotnost výrazně lišit.

Všechny Coaties jsou 100 % bez obsahu přídatných látek. Neobsahují obiloviny nebo lepek.

Doplňkové krmivo pro psy.

Složení: kachní krk 86%, mléko a mléčné produkty (kozí mléko 0,3%), želatina, rostlinný glycerin, dýně 0,6%, mrkev 0,6%; Analytické složky: hr. protein 59,7%, hr. tuk 14%, hr. vláknina 0,8%, hr. popel 10,7%; vápník 1476 mg/kg, fosfor 5746 mg/kg;

Krmný návod: Podávejte mezi hlavním krmením. Váš pes si procvičí při žvýkání čelisti, což zároveň podpoří péči o zuby. Vyberte vhodnou velikost pamlsku podle síly skusu vašeho psa. Krmte pouze pod dohledem a odstraňte všechny malé zbytky. Uchovávejte na chladném a suchém místě! Minimální trvanlivost do/ referenční číslo partie (viz potisk)