Blue Tree Sušený kuřecí krk se špenátem a petrželí 100 g

Blue Tree Sušený kuřecí krk se špenátem a petrželí 100 g

Na dotaz

Aktuálně vyprodáno

Cena s DPH111 Kč
KódBT22729
Tento produkt nelze zakoupit
Popis

Pro svěží dech - s mnoha cennými vitaminy!

Pamlsek s chutnou polevou pro zdravé a dlouhotrvající žvýkání!
Naše kuřecí krky sušené na vzduchu představují žvýkací pochoutku speciálně navrženou pro posílení čelistí vašeho psa přirozeným způsobem a jsou velmi bohaté na vápník. Lahodná poleva z kozího mléka je obohacena o špenát a petržel. Ty dodávají vašemu psovi mnoho cenných vitamínů a petržel působí jako zdravý osvěžovač dechu.
Povšimněte si prosím, že všechny Coaties jsou přírodní žvýkací produkty a nejsou strojově vyráběny. Proto se může jejich tvar, barva, velikost a hmotnost výrazně lišit.

Všechny Coaties jsou 100 % bez obsahu přídatných látek. Neobsahují obiloviny nebo lepek.

Doplňkové krmivo pro psy.

Složení: kuřecí krk 76%, mléko a mléčné produkty (kozí mléko 0,5%), želatina, rostlinný glycerin, špenát 0,5%, petržel 0,5%; Analytické složky: hr. protein 45,5%, hr. tuk 16,7%, hr. vláknina 1%, hr. popel 15,6%; vápník 7207 mg/kg, fosfor 3920 mg/kg;

Krmný návod: Podávejte mezi hlavním krmením. Váš pes si procvičí při žvýkání čelisti, což zároveň podpoří péči o zuby. Vyberte vhodnou velikost pamlsku podle síly skusu vašeho psa. Krmte pouze pod dohledem a odstraňte všechny malé zbytky. Uchovávejte na chladném a suchém místě! Minimální trvanlivost do/ referenční číslo partie (viz potisk)