Blue Tree Vánoční stromečky 120 g

Blue Tree Vánoční stromečky 120 g

Na dotaz

Aktuálně vyprodáno

Cena s DPH180 Kč
Kód25401
VýrobceJR FARM GmbH
Tento produkt nelze zakoupit
Odběr v násobcích:4 ks
Popis

Vánoční gurmánské stromečky v trojbalení pro našeho nejlepšího kamaráda! Plné zdravých surovin a samozřejmě bez obilovin! Vánoční stromky z jemně nasekané surové kůže, pufované quinoi, pufované pohanky, bezlaktózového mléka a spiruliny dostanou svůj sváteční outfit z ozdobného sněhu z voňavých kokosových vloček a vánočních kuliček z ovocných brusinek. Při intenzivním žvýkání procvičují čelistní svaly a přispívají k přirozenému čištění zubů a snižování stresu. Jemně nakrájená surová kůže znamená, že nehrozí, že by pes jednotlivé kousky odkousal a spolkl je. Oslaďte svému mazlíčkovi vánoční čas chutnými vánočními stromečky!


Doplňkové krmivo pro psy.

Složení: hovězí kůže 40%, pohanka 18,8%, quinoa pufovaná 18,8%, sušené mléko bez laktózy 12%, kokosové vločky 7,5%, brusinky 2,5%, spirulina 0,5%. Analytické složky: bílkoviny 43,8 %, obsah tuku 5,9 %, hrubá vláknina 2,4 %, hrubý popel 2,2 %, vápník 2540 mg/kg, fosfor 2640 mg/kg


Doporučené krmení: Podávejte mezi jídly, abyste procvičili čelist vašeho psa a pomohli mu v péči o zuby. Vyberte si správnou velikost svačiny pro kousací sílu vašeho psa. Krmte pouze pod dohledem a odstraňte případné drobné zbytky. Skladujte na chladném a suchém místě!

VýrobceJR FARM GmbH