Doprava a platba

Online platba kartou nebo převodem

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Dobírka

Zboží zasíláme buď prostřednictvím Zásilkovny, České pošty nebo kurýrní společnosti. Cena poštovného je určená dle váhy zboží a zahrnuje doběrečné.

Bankovní převod

Zboží bude expedováno po připsání částky na náš účet.. Zboží zasíláme buď prostřednictvím Zásilkovny, České pošty nebo kurýrní společnosti Cena poštovného je určená dle váhy zboží.

Osobní vyzvednutí

Osobní vyzvednutí Na naší prodejně v Praze Nuslích je možné platit hotově nebo platební kartou.

Doprava e-shopu www.anbio.cz

Osobní odběr

Na zámecké 1
Praha 4 Nusle

Po-Čt: 11:00 - 18:30
Pá: 11:00 - 18:00

tel.: +420 704 441 484
e-mail: synkac@anbio.cz

GLS

Nejrychlejší způsob jak od nás získat svůj balíček, doba doručení je v 99 % případů následující pracovní den od odeslání. Balíky GLS odesíláme většinou následující pracovní den od obdržení objednávky. GLS rozváží v pracovní dny, od 8:00 do 17:00 hodin, obvykle volá předem a domluví se na doručení individuálně dle Vašich možností. Proto doporučujeme u objednávky uvést číslo mobilu!

Telefon na ústřední depo GLS je 840 123 456.

Při objednávcenad 950 Kč je poštovné pro zákazníky z ČR ZDARMA. Poštovné na Slovensko řešíme individuálně dle váhy zakázky. Platby od slovenských zákazníků přijímáme pouze v Eurech!

Zásilkovna

Zásilky do 9,5 kg doručujeme prostřednictvím Zásilkovny. Balíčky od nás odcházejí dvakrát až třikrát týdně, proto pokud preferujete rychlé doručení, zvolte GLS. Obvyklá doba doručení je 2 pracovní dny od odeslání.

Při objednávce nad 950 Kč je poštovné pro zákazníky z ČR ZDARMA. Poštovné na Slovensko řešíme individuálně dle váhy zakázky. Platby od slovenských zákazníků přijímáme pouze v Eurech!

Česká a Slovenská pošta

Zásilky doručujeme také prostřednictvím České pošty a na Slovensku prostřednictvím Slovenské pošty. Balíky od nás odcházejí dvakrát týdně, proto pokud preferujete rychlé doručení, zvolte GLS. Obvyklá doba doručení je 3-5 pracovní dnů od odeslání.

Při objednávce nad 1250 Kč je poštovné pro zákazníky z ČR ZDARMA. Poštovné na Slovensko řešíme individuálně dle váhy zakázky. Platby od slovenských zákazníků přijímáme pouze v Eurech!