PetFarmFamily Divočák 180 g
PetFarmFamily Divočák 180 g
PetFarmFamily Divočák 180 g

PetFarmFamily Divočák 180 g

Na dotaz

Aktuálně vyprodáno

Cena s DPH60 Kč
KódCANDOGPIG180
Tento produkt nelze zakoupit
Popis

Šťavnaté konzervy jsou ideálním hlavním jídlem nebo výživnou svačinkou. Maso z volně žijící zvěřiny - divočáka (66 %) je zárukou kvality a vysoké výživové hodnoty. Jako zdroj vlákniny a antioxidantů najdeš v těchto konzervách mrkev & červenou řepu.

Chupáč tak dostane plnou dávku potěbných živin a dostatek energie na cenodenní běhačku. Čerstvé maso přímo z divočiny, lokální BIO zelenina, ovoce, jako mrkev, lesní ovoce a řepa jsou bohatým zdrojem vitamínů, minerálů, vlákniny & antioxidantů. BIO panenský olivový olej & směs bylinek podpoří dobré trávení.

• vyrobené z kvalitního ořezu ze zvěřiny z ČR a SR (svalovina, chrupavka a tuk)
• bez vnitřností
• bez éček
• bez konzervantů
• bez dochucovadel, či jiných nesmyslů

*V Pet Farm Family továrně vyrábíme produkty bez konzervantů, umělých přísad, či jiných nesmyslů. Neobsahují lepek, obiloviny, sóju, laktózu, či masovou moučku. Nepoužíváme suroviny bez jasného původu. Bežíme na 100% zelené energii, využíváme lokální suroviny, nepoužíváme jednorázové plasty & jsme #BULLSHITFREE

DÁVKOVÁNÍ:
Doporučená denní dávka je cca 300 g konzervy na 10 kg váhy psa.

Divočák 66 %*, mrkev*, červená řepa*, chia semínka*, spirulína*, kurkuma*, petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá, máta peprná, ostropestřec mariánský*, olivový olej*. *Produkty ekologického hospodářství.

Bílkoviny 12,7%, tuky 10,9 %, sacharidy 1,9%, sušina 29,3%, hrubý popel 1,1 %

Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, po otevření spotřebujte do 24 hodin. Datum minimální spotřeby a č. šarže jsou uvedeny na obalu.