PetFarmFamily Hovězí 400 g
PetFarmFamily Hovězí 400 g
PetFarmFamily Hovězí 400 g

PetFarmFamily Hovězí 400 g

Skladem

Na našem hlavním skladu

Cena s DPH125 Kč
KódCANDOGBIF400
Koupit
Popis

Šťavnaté konzervy jsou ideálním hlavním jídlem nebo výživnou svačinkou. Základ naší KRAVINY tvoří BIO hovězí maso (67%) z volně pasoucích se krav českého strakatého skotu & stejkového plemene Aberdeen Angus.

Naše kravy a býci žijí přirozeným životem s dostatkem pohybu na čerstvém vzduchu a slunci. Stravují se přirozeně čerstvou trávou na pastvinách. Tyto faktory přispívají k vysoké výživové hodnotě masa plného přirozených vitaminů, aminokyselin & tuků a zdraví prospěšných látek. Maso je zde doplněné o BIO zeleninu a ovoce, jako mrkev, řepa, špenát, lesní směs & BIO panenský olivový olej. Nechybí ani superpotraviny jako spirulina (bohatá na vysoký obsah živin vitamínů & minerálů), kurkuma, chia semínka či naše směs bylinek na dobré trávení. Vznikla tak nadupaná fajnotka plná vitamínů, minerálů & antioxidantů!

• BIO hovězí ze Slovenska & Čech (svalovina, chrupavka a tuk)
• BIO certifikát
• bez vnitřností
• bez éček
• bez konzervantů
• bez dochucovadel, či jiných nesmyslů

Kvalitní suroviny, podpora lokálních BIO farmářů. To je důvod, proč se naše produkty staly ideální alternativou i při různých potížích s trávením. Navíc nákupem našich produktů přímo podporujete lokální trh a ne dovážené krmivo, které většinou absolvuje i cestu přes půl zeměkoule.

*V Pet Farm Family továrně vyrábíme produkty bez konzervantů, umělých přísad, či jiných nesmyslů. Neobsahují lepek, obiloviny, sóju, laktózu, či masovou moučku. Nepoužíváme suroviny bez jasného původu. Bežíme na 100% zelené energii, využíváme lokální suroviny, nepoužíváme jednorázové plasty & jsme #BULLSHITFREE

DÁVKOVÁNÍ:
Doporučená denní dávka je cca 300 g konzervy na 10 kg váhy psa.

Hovězí maso z volného chovu 67 %*, mrkev*, červená řepa*, špenát*, lesní směs*, chia semínka*, spirulína*, kurkuma*, petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá, máta peprná, ostropestřec mariánský*, olivový olej*. *Produkty ekologického hospodářství.

Bílkoviny 15,1 %, tuky 7,75 %, sacharidy 2,77%, sušina 26,3%, hrubý popel 1 %, vláknina 1 %,energie 590kJ/100g

Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, po otevření spotřebujte do 24 hodin. Datum minimální spotřeby a č. šarže jsou uvedeny na obalu.