PetFarmFamily Jehněčí 180 g
PetFarmFamily Jehněčí 180 g
PetFarmFamily Jehněčí 180 g

PetFarmFamily Jehněčí 180 g

Na dotaz

Aktuálně vyprodáno

Cena s DPH60 Kč
KódCANDOGHOG180
Tento produkt nelze zakoupit
Popis

Šťavnaté konzervy jsou ideálním hlavním jídlem nebo výživnou svačinkou. Základem naší BARANICE je maso z BIO beranů plemene Romney Marsh (67%). Naše ovce & berani žijí přirozeným životem s dostatkem pohybu na čerstvém vzduchu a slunci. Stravují se přirozeně čerstvou trávou na pastvinách. Tyto faktory přispívají k vysoké výživové hodnotě masa plného přirozených vitaminů, aminokyselin a tuků. Skopové maso je navíc lehce strávitelné, a zároveň velmi výživné.

Bohatý zdroj vitamínů C & A v našich BIO Baranicích najdete v podobě lokální BIO zeleniny a ovoce nebo rajčatového pyré. Nechybí ani superpotraviny jako spirulina, kurkuma (silný antioxidant), chia semínka či naše směs bylinek na dobré trávení. BIO panenský olivový olej & bylinky na podporu dobrého trávení.

• BIO skopové z Čech (svalovina, chrupavka a tuk)
• BIO certifikát
• bez obsahu vnitřností
• bez éček
• bez konzervantů
• bez dochucovadel, či jiných nesmyslů

Proč BIO?
Věříme, že zbytečné chemikálie do půdy, vody, vzduchu, a hlavně do jídla nepatří. Právě proto jsme se rozhodli, že do našich produktů budeme používat BIO suroviny všude, kde to bude možné. Kvalitní suroviny, podpora lokálních BIO farmářů. To je důvod, proč se naše produkty staly ideální alternativou i při různých potížích s trávením. Navíc nákupem našich produktů přímo podporujete lokální trh a ne dovážené krmivo, které většinou absolvuje i cestu přes půl zeměkoule.

*V Pet Farm Family továrně vyrábíme produkty bez konzervantů, umělých přísad, či jiných nesmyslů. Neobsahují lepek, obiloviny, sóju, laktózu, či masovou moučku. Nepoužíváme suroviny bez jasného původu. Bežíme na 100% zelené energii, využíváme lokální suroviny, nepoužíváme jednorázové plasty & jsme #BULLSHITFREE

DÁVKOVÁNÍ:
Doporučená denní dávka je cca 300 g konzervy na 10 kg váhy psa.

Ovce z volného chovu 67%*, mrkev*, červená řepa*, rajčatové pyré*, chia semínka*, spirulína*, kurkuma*, petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá, máta peprná, ostropestřec mariánský*, olivový olej*. *Produkty ekologického hospodářství.

Bílkoviny 13,2 %, tuky 13,2 %, sacharidy 2,08%, sušina 29,4%, hurubý popel 0,92%, energie 749kJ/100g

Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, po otevření spotřebujte do 24 hodin. Datum minimální spotřeby a č. šarže jsou uvedeny na obalu.