PetFarmFamily Krocan 400 g

PetFarmFamily Krocan 400 g

Na dotaz

Aktuálně vyprodáno

Cena s DPH115 Kč
KódCANDOGTUR400
Tento produkt nelze zakoupit
Popis

Šťavnaté konzervy jsou ideálním hlavním jídlem nebo výživnou svačinkou. Základ našeho MORIAKA tvorí maso z FREE RANGE krocana z volného výběhu / ekologického chovu (67%). Dalšími důležitými složkami naši konzervy jsou mrkev, červená řepa a dýně hokkaido, která je bohatá na nespočetné množství minerálu (hořčík, draslík, měď, selen, sodík, chlór, železo, zinek, fosfor, beta-karoten, alfa-karoten). Nechybí také quinoa, která je přirozene bezlepková a bohatá na rostlinné proteiny. Doplněná je o superpotraviny ako chia semínka, spirulína, kurkuma, petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá, máta peprná, ostropestřec mariánský & BIO panenský olivový olej.

• FREE RANGE krocan (svalovina, chrupavka a tuk)
• bez vnitřností
• bez éček
• bez konzervantů
• bez dochucovadel, či jiných nesmyslů

Kvalitní suroviny, podpora lokálních BIO farmářů. To je důvod, proč se naše produkty staly ideální alternativou i při různých potížích s trávením. Navíc nákupem našich produktů přímo podporujete lokální trh a ne dovážené krmivo, které většinou absolvuje i cestu přes půl zeměkoule.

*V Pet Farm Family továrně vyrábíme produkty bez konzervantů, umělých přísad, či jiných nesmyslů. Neobsahují lepek, obiloviny, sóju, laktózu, či masovou moučku. Nepoužíváme suroviny bez jasného původu. Bežíme na 100% zelené energii, využíváme lokální suroviny, nepoužíváme jednorázové plasty & jsme #BULLSHITFREE

DÁVKOVÁNÍ:
Doporučená denní dávka je cca 300 g konzervy na 10 kg váhy psa.

Krůta z volného výběhu 67%, mrkev*, červená řepa*, dýně*, quinoa*, chia semínka*, spirulína*, kurkuma*, petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá, máta peprná, ostropestřec mariánský*, olivový olej*. *Produkty ekologického hospodářství.

Bílkoviny 14,6 %, tuky 7,74 %, sacharidy 3,15%, sušina 26,5%, energie 590kJ/100g

Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, po otevření spotřebujte do 24 hodin. Datum minimální spotřeby a č. šarže jsou uvedeny na obalu.