PetFarmFamily Losos 180 g

PetFarmFamily Losos 180 g

Skladem

Na našem hlavním skladu

Cena s DPH75 Kč
KódCANDOGSAL180
Koupit
Popis

Šťavnaté konzervy jsou ideálním hlavním jídlem nebo výživnou svačinkou. Maso z volně loveného lososa (61%) má vysoký obsah kvalitních bílkovin, zdraví prospěšných tuků a hlavně hodně omega-3 a omega-6 mastných kyselin, které se považují za ochranu proti cévním a srdečním onemocněním. Červená řepa a bataty dodají tělu potrebnou vlákninu a vitaminy, BIO panenský olivový olej & bylinky podpoří dobré trávení.

Chlupáč tak dostane plnou dávku potřebných živin a dostatek energie na celodenní běhačku. MSC Losie bobky jsou plnohodnotným jídlem, které chlupáčům dodá všechny potřebné vitamíny, minerály a aminokyseliny, které pozitivně ovlivňují jejich růst a prospívání.

• vyrobené z kvalitního čistého MSC lososa
• MSC certifikace (z udržitelných zdrojů)
• vyrobené z kvalitního ořezu (svalovina, chrupavka a tuk)
• bez vnitřností
• bez éček
• bez konzervantů
• bez dochucovadel, či jiných nesmyslů

Proč MSC certifikát?
Ryby jsou nejcennějším zdrojem bílkovin pro přibližně polovinu obyvatelů Země. Jestli chceme, aby ryby byly právě tou nekonečnou surovinou, za jakou se dnes mylně považují, musíme se s nimi naučit správně hospodařit. Ryby s certifikátem MSC jsou lovené udržitelně, s ohledem na jejich reprodukční schopnosti. Jejich nákupem pomáháte chránit křehké mořské ekosystémy před vyhynutím.

*V Pet Farm Family továrně vyrábíme produkty bez konzervantů, umělých přísad, či jiných nesmyslů. Neobsahují lepek, obiloviny, sóju, laktózu, či masovou moučku. Nepoužíváme suroviny bez jasného původu. Bežíme na 100% zelené energii, využíváme lokální suroviny, nepoužíváme jednorázové plasty & jsme #BULLSHITFREE

DÁVKOVÁNÍ:
Doporučená denní dávka je cca 300 g konzervy na 10 kg váhy psa.

MSC losos 61 %*, červená řepa*, batáty*, chia semínka*, spirulína*, kurkuma*, petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá, máta peprná, ostropestřec mariánský*, olivový olej*. *Produkty ekologického hospodářství.

Bílkoviny 10,7%, tuky 7,21 %, sacharidy 4,31%, sušina 24,4%, hrubý popel 2,18 %, energie 523kJ/100g

Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, po otevření spotřebujte do 24 hodin. Datum minimální spotřeby a č. šarže jsou uvedeny na obalu.