PetFarmFamily Zvěřina 180 g
PetFarmFamily Zvěřina 180 g
PetFarmFamily Zvěřina 180 g

PetFarmFamily Zvěřina 180 g

Skladem

Na našem hlavním skladu

Cena s DPH65 Kč
KódCANDOGVEN180
Koupit
Popis

Šťavnaté konzervy jsou ideálním hlavním jídlem nebo výživnou svačinkou. Maso z volně žijící zvěřiny - jelena (67 %) je zárukou kvality a vysoké výživové hodnoty konzerv DIVOČINA. Jako zdroj vlákniny a antioxidantů najdeš v těchto konzervách řepu & lesní ovoce.

Chupáč tak dostane plnou dávku potěbných živin a dostatek energie na cenodenní běhačku. Čerstvého maso přímo z divočiny, lokální BIO zeleniny, ovoce, jako mrkev, lesní ovoce a řepa jsou bohatým zdrojem vitamínů, minerálů, vlákniny & antioxidantů, BIO panenský olivový olej & směs bylinek podpoří dobré trávení.

• vyrobené z kvalitního ořezu ze zvěřiny z ČR a SR (svalovina, chrupavka a tuk)
• bez vnitřností
• bez éček
• bez konzervantů
• bez dochucovadel, či jiných nesmyslů

*V Pet Farm Family továrně vyrábíme produkty bez konzervantů, umělých přísad, či jiných nesmyslů. Neobsahují lepek, obiloviny, sóju, laktózu, či masovou moučku. Nepoužíváme suroviny bez jasného původu. Bežíme na 100% zelené energii, využíváme lokální suroviny, nepoužíváme jednorázové plasty & jsme #BULLSHITFREE

DÁVKOVÁNÍ:
Doporučená denní dávka je cca 300 g konzervy na 10 kg váhy psa.

Jelen 67%, mrkev*, červená řepa*, lesní směs*, chia semínka*, spirulína*, kurkuma*, petrželová nať, listpampelišky, kopřiva dvoudomá, máta peprná, ostropestřec mariánský*, olivový olej*. *Produkty ekologického hospodářství.

Bílkoviny 13 %, tuk 10 %, vlhkost 71 %, hrubý popel 1 %, vláknina 2,3 %. Vitamín A 0,2 μg, vitamín D 60 IU, vitamín E 0,8 mg, selén 3 µg, mangán 0,1 mg, zinek 1,7 mg.

Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, po otevření spotřebujte do 24 hodin. Datum minimální spotřeby a č. šarže jsou uvedeny na obalu.