Platební podmínky e-shopu www.anbio.cz

Platební podmínky e-shopu www.anbio.cz

Dobírka
Dobírka je nejčastějším způsobem placení našeho zboží. Zboží zasíláme buď prostřednictvím České pošty nebo společnosti GLS. Cena poštovného je určená dle váhy zboží a zahrnuje doběrečné. Zboží na Slovensko zasílíáme pouze na dobírku.

Bankovní převod Zboží bude expedováno po připsání částky na náš účet č. 2100138874/2010, platí pouze pro převody z ČR. Zboží zasíláme buď prostřednictvím České pošty nebo GLS. Cena poštovného je určená dle váhy zboží.

Osobní vyzvednutí Na prodejně je možné platit hotově nebo platební kartou.

Doprava e-shopu www.anbio.cz

Osobní odběr
Osobní odběr zakázek z eshopu v naší prodejně Na Zámecké 1, 14000 Praha 4, PO-ČT 11-18:30, PÁ 11-18, tel 704 441 484

GLS
Zásilky doručujeme prostřednictvím balíkové služby GLS, doba doručení je v 99% případů následující pracovní den od odeslání. Balíky GLS odesíláme většinou následující pracovní den od obdržení objednávky. GLS rozváží v pracovní dny, od 8 do 17ti hodin, obvykle volá předem a domluví se na doručení individuálně dle Vašich možností. Proto doporučujeme u objednávky uvést číslo mobilu! Telefon na ústřední depo GLS je 840 123 456.
Při objednávce nad 900 Kč je poštovné pro zákazníky z ČR ZDARMA. Poštovné na Slovensko řešíme individuálně dle váhy zakázky, prostřednictvím služby Pošta bez hranic. Dobírky na Slovensko jsou pouze v Eurech!

Česká pošta
Zásilky doručujeme prostřednictvím České pošty jako doporučený balík. Balíky přes Českou poštu od nás odcházejí dvakrát týdně, proto pokud preferujete rychlé doručení, zvolte GLS. Obvyklá doba doručení je 2 pracovní dny od odeslání. Při objednávce nad 900 Kč je poštovné pro zákazníky z ČR ZDARMA. Poštovné na Slovensko řešíme individuálně dle váhy zakázky, prostřednictvím služby Pošta bez hranic. Dobírky na Slovensko jsou pouze v Eurech!