Platební podmínky e-shopu www.anbio.cz

Platební podmínky e-shopu www.anbio.cz

 

Online platba kartou nebo převodem 

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

Dobírka
Zboží zasíláme buď prostřednictvím Zásilkovny, České pošty nebo kurýrní společnosti. Cena poštovného je určená dle váhy zboží a zahrnuje doběrečné.

Bankovní převod Zboží bude expedováno po připsání částky na náš účet.. Zboží zasíláme buď prostřednictvím Zásilkovny, České pošty nebo kurýrní společnosti Cena poštovného je určená dle váhy zboží.

Osobní vyzvednutí Na naší prodejně v Praze Nuslích je možné platit hotově nebo platební kartou.

 

Doprava e-shopu www.anbio.cz

Osobní odběr
Osobní odběr zakázek z eshopu v naší prodejně Na Zámecké 1, 14000 Praha 4, PO-ČT 11-18:30, PÁ 11-18, tel 704 441 484

GLS
Nejrychlejší způsob jak od nás získat svůj balíček, doba doručení je v 99% případů následující pracovní den od odeslání. Balíky GLS odesíláme většinou následující pracovní den od obdržení objednávky. GLS rozváží v pracovní dny, od 8 do 17ti hodin, obvykle volá předem a domluví se na doručení individuálně dle Vašich možností. Proto doporučujeme u objednávky uvést číslo mobilu! Telefon na ústřední depo GLS je 840 123 456.
Při objednávce nad 950 Kč je poštovné pro zákazníky z ČR ZDARMA. Poštovné na Slovensko řešíme individuálně dle váhy zakázky. Platby od slovenských zákazníků přijímáme pouze v Eurech!

Zásilkovna
Zásilky do 9,5 kg doručujeme prostřednictvím Zásilkovny. Balíčky od nás odcházejí dvakrát až třikrát týdně, proto pokud preferujete rychlé doručení, zvolte GLS. Obvyklá doba doručení je 2 pracovní dny od odeslání. Při objednávce nad 950 Kč je poštovné pro zákazníky z ČR ZDARMA. Poštovné na Slovensko řešíme individuálně dle váhy zakázky. Platby od slovenských zákazníků přijímáme pouze v Eurech!

Česká a Slovenská pošta
Zásilky doručujeme také prostřednictvím České pošty a na Slovensku prostřednictvím Slovenské pošty. Balíky od nás odcházejí dvakrát týdně, proto pokud preferujete rychlé doručení, zvolte GLS. Obvyklá doba doručení je 3-5 pracovní dnů od odeslání. Při objednávce nad 950 Kč je poštovné pro zákazníky z ČR ZDARMA. Poštovné na Slovensko řešíme individuálně dle váhy zakázky. Platby od slovenských zákazníků přijímáme pouze v Eurech!