Platební podmínky e-shopu www.anbio.cz

Platební podmínky e-shopu www.anbio.cz

 

Online platba kartou nebo převodem 

Online platba je nejčastějším způsobem placení našeho zboží. Zboží zasíláme buď prostřednictvím Zásilkovny, České pošty nebo společnosti GLS. Cena poštovného je určená dle váhy zboží.

Dobírka
Zboží zasíláme buď prostřednictvím Zásilkovny, České pošty nebo společnosti GLS. Cena poštovného je určená dle váhy zboží a zahrnuje doběrečné.

Bankovní převod Zboží bude expedováno po připsání částky na náš účet.. Zboží zasíláme buď prostřednictvím Zásilkovny, České pošty nebo GLS. Cena poštovného je určená dle váhy zboží.

Osobní vyzvednutí Na naší prodejně v Praze Nuslích je možné platit hotově nebo platební kartou.

 

Doprava e-shopu www.anbio.cz

Osobní odběr
Osobní odběr zakázek z eshopu v naší prodejně Na Zámecké 1, 14000 Praha 4, PO-ČT 11-18:30, PÁ 11-18, tel 704 441 484

GLS
Nejrychlejší způsob jak od nás získat svůj balíček, doba doručení je v 99% případů následující pracovní den od odeslání. Balíky GLS odesíláme většinou následující pracovní den od obdržení objednávky. GLS rozváží v pracovní dny, od 8 do 17ti hodin, obvykle volá předem a domluví se na doručení individuálně dle Vašich možností. Proto doporučujeme u objednávky uvést číslo mobilu! Telefon na ústřední depo GLS je 840 123 456.
Při objednávce nad 950 Kč je poštovné pro zákazníky z ČR ZDARMA. Poštovné na Slovensko řešíme individuálně dle váhy zakázky. Platby od slovenských zákazníků přijímáme pouze v Eurech!

Zásilkovna
Zásilky do 9,5 kg doručujeme prostřednictvím Zásilkovny. Balíčky od nás odcházejí dvakrát až třikrát týdně, proto pokud preferujete rychlé doručení, zvolte GLS. Obvyklá doba doručení je 2 pracovní dny od odeslání. Při objednávce nad 950 Kč je poštovné pro zákazníky z ČR ZDARMA. Poštovné na Slovensko řešíme individuálně dle váhy zakázky. Platby od slovenských zákazníků přijímáme pouze v Eurech!

Česká a Slovenská pošta
Zásilky doručujeme také prostřednictvím České pošty a na Slovensku prostřednictvím Slovenské pošty. Balíky od nás odcházejí dvakrát týdně, proto pokud preferujete rychlé doručení, zvolte GLS. Obvyklá doba doručení je 3-5 pracovní dnů od odeslání. Při objednávce nad 950 Kč je poštovné pro zákazníky z ČR ZDARMA. Poštovné na Slovensko řešíme individuálně dle váhy zakázky. Platby od slovenských zákazníků přijímáme pouze v Eurech!