PetFarmFamily Hovězí 100 g
PetFarmFamily Hovězí 100 g
PetFarmFamily Hovězí 100 g

PetFarmFamily Hovězí 100 g

Na dotaz
Cena s DPH60 Kč
Cena bez DPH52 Kč
KódCANCATBIF100
Tento produkt nelze zakoupit
Popis

Šťavnatá konzerva plná masíčka, která zasytí bříško a potěší i ty nejvybíravější jazýčky koček všech druhů a barev.

Naše konzervy pro kočky obsahují 100% masa. Konkrétně KRAVINA obsahuje 80% BIO českého hovězího, jelikož kočkám sacharidy ve stravě škodí (jsou náchylnější na cukrovku). Navíc je do konzerv přiadný vývar z BIO hovězích kostí (20%), protože kočky mají navíc přirozeně menší žízeň a při krmení granulemi není jisté, že za den přijmou dostatečné množství vody. Navíc, právě vlhkou stravou, jakou jsou například masové konzervy, se tak jednoduše vyhnete problémům s ledvinami, močovým ústrojím či dalším starostem a kočky si mohou užít delší, bezproblémovejší a šťastnější život. Naše konzervy KRAVINA jsou tedy lahůdkou, po které se vždy jen tak zapráší.

• BIO hovězí (svalovina, chrupavka a tuk)
• BIO certifikát
• navíc přidaný poctivý vývar z BIO hovězích kostí
• bez vnitřností
• bez éček
• bez konzervantů
• bez dochucovadel, či jiných nesmyslů

Proč BIO?
Věříme, že zbytečné chemikálie do půdy, vody, vzduchu, a hlavně do jídla nepatří. Právě proto jsme se rozhodli, že do našich produktů budeme používat BIO suroviny všude, kde to bude možné. Kvalitní suroviny, podpora lokálních BIO farmářů. To je důvod, proč se naše produkty staly ideální alternativou i při různých potížích s trávením. Navíc nákupem našich produktů přímo podporujete lokální trh a ne dovážené krmivo, které většinou absolvuje i cestu přes půl zeměkoule.

*V Pet Farm Family továrně vyrábíme produkty bez konzervantů, umělých přísad, či jiných nesmyslů. Neobsahují lepek, obiloviny, sóju, laktózu, či masovou moučku. Nepoužíváme suroviny bez jasného původu. Bežíme na 100% zelené energii, využíváme lokální suroviny, nepoužíváme jednorázové plasty & jsme #BULLSHITFREE

DÁVKOVÁNÍ:
Doporučená denní dávka je 1 konzerva na 4 kg váhy kočky.

Hovězí maso z volného chovu 80 %*, hovězí vývar 20 %*. *Produkty ekologického hospodářství.

Bílkoviny 16,2 %, tuk 8,82 %, vlhkost 74,1 %, sacharidy 0%, hrubý popel 1 %. Energetická hodnota 602kJ/100g

Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, po otevření spotřebujte do 24 hodin. Datum minimální spotřeby a č. šarže jsou uvedené na obalu.