PetFarmFamily Losos 100 g
PetFarmFamily Losos 100 g
PetFarmFamily Losos 100 g

PetFarmFamily Losos 100 g

Na dotaz
Cena s DPH60 Kč
KódCANCATSAL100
Tento produkt nelze zakoupit
Popis

Šťavnatá konzerva plná masíčka, která zasytí bříško a potěší i ty nejvybíravější jazýčky koček všech druhů a barev.

Naše konzervy pro kočky obsahují 100% masa - v týhle najdete pouze maso z MSC lososa (80%), s vývarem z lososa, který přirozeně vznikne při procesu výroby (20%), jelikož kočkám sacharidy ve stravě škodí (jsou náchylnější na cukrovku). Protože kočky mají navíc přirozeně menší žízeň a při krmení granulemi není jisté, že za den přijmou dostatečné množství vody, vývar z lososa se postará o dokonalou hydrataci. Právě vlhkou stravou, jakou jsou například masové konzervy, se tak jednoduše vyhnete s problémy s ledvinami, močovým ústrojím či dalším starostem a kočky si mohou užít delší, bezproblémovejší a šťastnější život. Naše konzervy LOSIE BOBKY jsou tedy lahůdkou, po které se vždy jen tak zapráší.

• MSC losos (celé kusy lososího masa)
• MSC certifikát
• navíc přidaný poctivý vývar z BIO hovězích kostí
• bez vnitřností
• bez éček
• bez konzervantů
• bez dochucovadel, či jiných nesmyslů


Proč MSC certifikát?
Ryby jsou nejcennějším zdrojem bílkovin pro přibližně polovinu obyvatelů Země. Jestli chceme, aby ryby byly právě tou nekonečnou surovinou, za jakou se dnes mylně považují, musíme se s nimi naučit správně hospodařit. Ryby s certifikátem MSC jsou lovené udržitelně, s ohledem na jejich reprodukční schopnosti. Jejich nákupem pomáháte chránit křehké mořské ekosystémy před vyhynutím.

*V Pet Farm Family továrně vyrábíme produkty bez konzervantů, umělých přísad, či jiných nesmyslů. Neobsahují lepek, obiloviny, sóju, laktózu, či masovou moučku. Nepoužíváme suroviny bez jasného původu. Bežíme na 100% zelené energii, využíváme lokální suroviny, nepoužíváme jednorázové plasty & jsme #BULLSHITFREE

DÁVKOVÁNÍ:
Doporučená denní dávka je 1 konzerva na 4 kg váhy kočky.

MSC losos 80 %, vývar 20 %.

Bílkoviny 13 %, tuk 7 %, vlhkost 78 %, hrubý popel 2 % vláknina

Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, po otevření spotřebujte do 24 hodin. Datum minimální spotřeby a č. šarže jsou uvedené na obalu.