PetFarmFamily Treska 100 g

PetFarmFamily Treska 100 g
Vaše cena s DPH60 Kč
Vaše cena bez DPH52 Kč
KódCANCATCOD100
Na dotaz

Šťavnatá konzerva plná masíčka, která zasytí bříško a potěší i ty nejvybíravější jazýčky koček všech druhů a barev.

Naše konzervy pro kočky obsahují 100% masa, konkrétně filety z MSC islandské tresky (24%) - filety z ryb z volného výlovu, z BIO českého hovězího (56%)*, jelikož kočkám sacharidy ve stravě škodí (jsou náchylnější na cukrovku). Navíc je do konzerv přiadný vývar z BIO hovězích kostí (20%), protože kočky mají přirozeně menší žízeň a při krmení granulemi není jisté, že za den přijmou dostatečné množství vody. Navíc, právě vlhkou stravou, jakou jsou masové konzervy, se můžete jednoduše vyhnou s problémy s ledvinami, močovým ústrojím či dalším starostem a vaše kočky si mohou užít delší, bezproblémovejší a šťastnější život. Naše konzervy TRESKA jsou tedy lahůdkou, po které se vždy jen tak zapráší.

• MSC islandská treska - filety z tresky z volného výlovu (ISLAND)
• navíc přidaný poctivý vývar z BIO hovězích kostí
• bez vnitřností
• bez éček
• bez konzervantů
• bez dochucovadel, či jiných nesmyslů


Kvalitní suroviny, podpora lokálních BIO farmářů. To je důvod, proč se naše produkty staly ideální alternativou i při různých potížích s trávením. Navíc nákupem našich produktů přímo podporujete lokální trh a ne dovážené krmivo, které většinou absolvuje i cestu přes půl zeměkoule.

*V Pet Farm Family továrně vyrábíme produkty bez konzervantů, umělých přísad, či jiných nesmyslů. Neobsahují lepek, obiloviny, sóju, laktózu, či masovou moučku. Nepoužíváme suroviny bez jasného původu. Bežíme na 100% zelené energii, využíváme lokální suroviny, nepoužíváme jednorázové plasty & jsme #BULLSHITFREE

DÁVKOVÁNÍ:
Doporučená denní dávka je 1 konzerva na 4 kg váhy kočky.

Treska z volného výlovu (Island) 24 %, hovězí maso z volného chovu 56 % *, hovězí vývar 20 % *. *Produkty ekologického hospodářství.

Bílkoviny 16,4 %, tuk 10,2 %, sacharidy 0 %, sušina 27,6%, hrubý popel 1 %. Energetická hodnota 661kJ/100g

Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, po otevření spotřebujte do 24 hodin. Datum minimální spotřeby a č. šarže jsou uvedené na obalu.