PetFarmFamily Vývar jehněčí 300 ml

PetFarmFamily Vývar jehněčí 300 ml
Vaše cena s DPH45 Kč
Vaše cena bez DPH39 Kč
KódBRODOGHOG300
Na dotaz

Aktuálně vyprodáno

Poctivý, dlouho vařený vývar z BIO českého skopového je skvělou volbou na doplnění tekutin. Když je třeba, dodá energii či uhasí žízeň. Vývar BIO BARANICA je klasika všech klasik, kterou milují všichni chlupáči.

Je skvělou volbou při různých onemocněních či regeneraci bolebřichu, kdy je nejlepší být jen na vodě. My na vývary nedáme dopustit. I proto jich máme k výběru hned několik. Každému jídlu dodají šmrnc a můžeme se na ně spolehnout i v těch nejtěžších chvílích. Navíc se při vaření masa uvolňuje do vývaru kolagen, který je skvělým doplňkem na klouby a vazy, a jiné důležité vitamíny a minerály.

*Nejedná se o polévku, ale o dlouho tažený vývar z hovězích kostí, který poctivě probublával celý den. Jeho vůně je silná, no ne typická tomu vašemu “lidskému”, když neobsahuje koření. Ve vývaru se mohou vyskytovat drobné kousky masa či sediment (usazenina). Není to žádná vada vývaru, ale přirozený jev.

• vyrobené z kvalitního BIO masa a kostí - ze skopového (ČR)
• BIO certifikát
• bez vnitřností
• bez éček
• bez konzervantů
• bez dochucovadel, či jiných nesmyslů

Proč BIO?
Věříme, že zbytečné chemikálie do půdy, vody, vzduchu, a hlavně do jídla nepatří. Právě proto jsme se rozhodli, že do našich produktů budeme používat BIO suroviny všude, kde to bude možné. Kvalitní suroviny, podpora lokálních BIO farmářů. To je důvod, proč se naše produkty staly ideální alternativou i při různých potížích s trávením. Navíc nákupem našich produktů přímo podporujete lokální trh a ne dovážené krmivo, které většinou absolvuje i cestu přes půl zeměkoule.

*V Pet Farm Family továrně vyrábíme produkty bez konzervantů, umělých přísad, či jiných nesmyslů. Neobsahují lepek, obiloviny, sóju, laktózu, či masovou moučku. Nepoužíváme suroviny bez jasného původu. Bežíme na 100% zelené energii, využíváme lokální suroviny, nepoužíváme jednorázové plasty & jsme #BULLSHITFREE

DÁVKOVÁNÍ:
Vhodné pro všechna plemena psů. Doporučená denní dávka je 1 konzerva na 10 kg váhy psa, rozdělená na celý den.
Doplňkové krmivo pro psy.

Ovčí kosti a maso*, voda. *Produkty ekologického hospodářství.

Bílkoviny 1,7 %, tuk 0,2 %, vlhkost 98 %, hrubý popel 0,3 %, vláknina 1 %.

Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, po otevření spotřebujte do 24 hodin.