PetFarmFamily Vývar z lososa 300 ml
PetFarmFamily Vývar z lososa 300 ml
PetFarmFamily Vývar z lososa 300 ml

PetFarmFamily Vývar z lososa 300 ml

Na dotaz
Cena s DPH45 Kč
Cena bez DPH39 Kč
KódBRODOGSAL300
Tento produkt nelze zakoupit
Popis

Poctivý, dlouho vařený vývar z MSC lososího masa je skvělou volbou na doplnění tekutin. Když je třeba, dodá energii či uhasí žízeň. LOSIE BOBKY vývar je klasika všech klasik, kterou milují všichni chlupáči.

Je skvělou volbou při různých onemocněních či regeneraci bolebřichu, kdy je nejlepší být jen na vodě. My na vývary nedáme dopustit. I proto jich máme k výběru hned několik. Každému jídlu dodají šmrnc a můžeme se na ně spolehnout i v těch nejtěžších chvílích. Navíc se při vaření masa uvolňuje do vývaru kolagen, který je skvělým doplňkem na klouby a vazy, a jiné důležité vitamíny a minerály.

*Nejedná se o polévku, ale o dlouho tažený vývar z hovězích kostí, který poctivě probublával celý den. Jeho vůně je silná, no ne typická tomu vašemu “lidskému”, když neobsahuje koření. Ve vývaru se mohou vyskytovat drobné kousky masa či sediment (usazenina). Není to žádná vada vývaru, ale přirozený jev.

• vyrobené z kvalitního MSC masa a kostí - z lososa
• MSC certifikát
• bez vnitřností
• bez éček
• bez konzervantů
• bez dochucovadel, či jiných nesmyslů

Proč MSC certifikát?
Ryby jsou nejcennějším zdrojem bílkovin pro přibližně polovinu obyvatelů Země. Jestli chceme, aby ryby byly právě tou nekonečnou surovinou, za jakou se dnes mylně považují, musíme se s nimi naučit správně hospodařit. Ryby s certifikátem MSC jsou lovené udržitelně, s ohledem na jejich reprodukční schopnosti. Jejich nákupem pomáháte chránit křehké mořské ekosystémy před vyhynutím.

*V Pet Farm Family továrně vyrábíme produkty bez konzervantů, umělých přísad, či jiných nesmyslů. Neobsahují lepek, obiloviny, sóju, laktózu, či masovou moučku. Nepoužíváme suroviny bez jasného původu. Bežíme na 100% zelené energii, využíváme lokální suroviny, nepoužíváme jednorázové plasty & jsme #BULLSHITFREE

DÁVKOVÁNÍ:
Vhodné pro všechna plemena psů. Doporučená denní dávka je 1 konzerva na 10 kg váhy psa, rozdělená na celý den.
Doplňkové krmivo pro psy.

MSC losos, voda.

Bílkoviny 1,9 %, tuk 0,5 %, vlhkost 98 %, hrubý popel 0,5 %, vláknina 1 %.

Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, po otevření spotřebujte do 24 hodin.