Blue Tree Hafifee 90 g
Blue Tree Hafifee 90 g
Blue Tree Hafifee 90 g

Blue Tree Hafifee 90 g

Na dotaz

Aktuálně vyprodáno

Cena s DPH150 Kč
KódBT26191
Tento produkt nelze zakoupit
Popis

V Doggifee je spousta zábavy... a zdravých ingrediencí! Perfektní svačina, kterou si můžete dopřát mezi jídly nebo pro společné televizní večery na gauči. Vyrobeno z mléka bohatého na živiny, bez laktózy a vysoce kvalitní želatiny. Ideální pro zdravé kosti a klouby. Všechny barvy jsou 100% přírodní! To je náš slib vám. Vyrobeno v Bavorsku.

Tyto malé, lákavé psí čokoládky připomínají mnohé oblíbené sladkosti hrdých majitelů psů. A Blue Tree Doggifee neodolá žádný pes! Blue Tree Doggifee, plněné ručně malým kouskem zralého, loupaného vlašského ořechu a originálně zdobené typickou skvrnou, jsou lahodnou pochoutkou pro všechny psí gurmány.

Tento pamlsek je ale nejen vizuálně přitažlivý, ale také podporuje péči o zuby a pohybový aparát vašeho psa svým vápníkem a želatinou a také svou konzistencí při žvýkání. Blue Tree Doggifee samozřejmě také neobsahuje cukr, čokoládu a syntetické přísady.

Doplňkové krmivo pro psy
Složení: sušené mléko 41,2 %, hovězí želatina 24,3 %, kurkuma, rostlinný glycerin, vlašské ořechy 4,4 %, červená řepa, sépiový inkoust, maltodextrin
Analytické složky: hrubý protein 41,5 %, hrubý tuk 4 %, hrubá vláknina 1,6 %, hrubý popel 5,8 %, vápník 5780 mg/kg

Podávejte jako pamlsek. Krmte pouze pod dohledem a odstraňte případné drobné zbytky.