Blue Tree Želatina s kozím mlékem, kachnou, lněným semínkem a karobem M 50 g

Blue Tree Želatina s kozím mlékem, kachnou, lněným semínkem a karobem M 50 g

Skladem

Na našem hlavním skladu

Cena s DPH90 Kč
KódBT22718
Koupit
Popis

Chutný žvýkací pamlsek s kozím mlékem a želatinou pro zdravé klouby!

Chutný žvýkací pamlsek obsahující pouze 2,3 % tuku!
Při výrobě pamlsku v procesu speciálně vyvinutém společností Blue Tree bylo použito kozí mléko v kombinaci s prvotřídní želatinou a dalšími přísadami. Dohromady tvoří zdravý žvýkací pamlsek, který prospívá kloubům, kostem a srsti vašeho psa.
Kozí mléko je pro psy velmi zdravé a je přírodním zdrojem vysoce kvalitních bílkovin, vitaminů, minerálů a stopových prvků. Vápník, který je obsažen v mléku, také posiluje vývoj struktury kostí a pomáhá je udržovat zdravé.
Želatina je bohatá na různé aminokyseliny, které zachovávají stabilitu kloubů a podporují odolnost vazů a šlach.
Žvýkání a hlodání Cheesies také podporuje péči o zuby a působí účinně při prevenci tvorby zubního kamene.

Všechny Cheesies jsou 100 % bez obsahu přídatných látek. Neobsahují obiloviny nebo lepek.

Doplňkové krmivo pro psy.

Složení: mléko a mléčné produkty (kozí mléko 2,1%), želatina 32%, rostlinný glycerin, kachní maso 4%, lněné semínko 1,5%, karob 1,5%; Analytické složky: hr. protein 52,4%, hr. tuk 2,3%, hr. vláknina 0,5%, hr. popel 5,1%; vápník 6980 mg/kg, fosfor 5632 mg/kg;

Krmný návod: Podávejte mezi hlavním krmením. Váš pes si procvičí při žvýkání čelisti, což zároveň podpoří péči o zuby. Vyberte vhodnou velikost pamlsku podle síly skusu vašeho psa. Krmte pouze pod dohledem a odstraňte všechny malé zbytky. Uchovávejte na chladném a suchém místě! Minimální trvanlivost do/ referenční číslo partie (viz potisk)