Blue Tree Žvýkací tyčinka Jahoda 50 g
Blue Tree Žvýkací tyčinka Jahoda 50 g
Blue Tree Žvýkací tyčinka Jahoda 50 g

Blue Tree Žvýkací tyčinka Jahoda 50 g

Skladem

Na našem hlavním skladu

Cena s DPH75 Kč
KódBT26177
Koupit
Popis

Naše super cool žvýkací tyčinky nejen zdravě vypadají, ale také jsou! Jsou vyrobeny z jemně nasekané surové kůže, pufované quinoy a pufované pohanky a také sušeného mléka bez laktózy, jsou 100% bez obilovin, snadno stravitelné, a proto dokonale vhodné pro psy s intolerancí. Jahody jsou malé zdravotní bomby, které obsahují spoustu cenných vitamínů a minerálů, které podporují pohodu vašeho psa.

Chew-Bar trénuje čelistní svaly vašeho psa intenzivními žvýkacími pohyby, podporuje obrušování plaku a tím předchází zubnímu kameni a zánětu dásní. Vysoce kvalitní želatina zajišťuje zdravé chrupavky a klouby! Protože je syrová hovězí kůže nasekaná najemno, nehrozí, že by pes jednotlivé kousky okousal a spolkl je.

Doplňkové krmivo pro psy
Složení: hovězí kůže, quinoa pufovaná, pohanka pufovaná, sušené mléko 2,7 %, jahody 1,9 %
Analytické složky: hrubý protein 47,8 %, hrubý tuk 1,4 %, hrubá vláknina 1,5 %, hrubý popel 1,7 %, vápník 1130 mg/kg, fosfor 1580 mg/kg

Podávejte mezi jídly, abyste procvičili čelist vašeho psa a pomohli mu v péči o zuby. Vyberte si správnou velikost pamlsku pro kousací sílu vašeho psa. Krmte pouze pod dohledem a odstraňte případné drobné zbytky.