Výprodej
Yarrah BIO Organické stelivo pro kočky 7 kg

Yarrah BIO Organické stelivo pro kočky 7 kg

Skladem

Na našem hlavním skladu

Cena s DPH249 Kč
Kód7003
Koupit
Popis

 

Stelivo pro kočky vyrobené ze 100% organického jílu se skvělými absorpčními vlastnostmi. Při styku s exkrementy tvoří stelivo pevné hrudky, které lze snadno sbírat. Kromě toho, že je stelivo velmi praktické, nemusíte je tak často měnit, a proto je také ekonomičtější. Přidané organické oleje zajistí snížení zápachu na minimum.


Další výhody Yarrah’s organic cat litter:

• Jíl, olej, tuky a minerály získané z monitorovaných organických zdrojů

• Bez obsahu chemických látek, čisticích přípravků a parfémů

• Bez přidaného plniva, na rozdíl od ostatních značek steliva pro kočky

• Jemná zrna s vysokou absorpcí

• Bez prachu

• Bez zápachu

• Ekologicky šetrné

Je čas vyměnit stelivo vaší kočičky?  Pokud ano, můžete stelivo využít jako kompost. Jeden kilogram  Yarrah organic cat litter odpovídá dvěma kilogramům klasického steliva pro kočky. Dostupné v pytlích po 7 kg. 

 

Složení:

100% organický jíl

 

Návod k použití:

1. Vystřihněte dostatečně velký otvor v jednom rohu pytle. Do čistého kočičího záchodu nasypejte alespoň 10-15 cm steliva. Mezi pytlem a čistým kočičím záchodem udržujte vzdálenost 30 cm.

2. Každý den odstraňujte hrudky pomocí lopatky. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, zajistěte, aby v kočičím záchodě bylo vždy 10-15 cm čerstvého steliva Yarrah cat litter. Nikdy nepoužívejte společně s jinými značkami steliva pro kočky.

3. Nikdy nevyhazujte hrudky do běžného domácího odpadu a NIKDY JE NESPLACHUJTE DO ZÁCHODU. Fresh Yarrah BIO clumping cat litter lze smíchat se zeminou a použít jako přírodní hnojivo do zahrady.

4. Skladujte  Yarrah cat litter na suchém místě.