Co je Anbio nove

Jsme první internetový obchod zaměřený na:

krmivo pro domácí zvířata
v BIO kvalitě

farmářské produkty
bez chemie a konzervantů

 

V současné době dovážíme a prodáváme v ČR a na Slovensku špičkové holandské biokrmivo pro psy a kočky Yarrah BIO a německé farmářské ekologické krmivo pro hlodavce, ptáky a terarijní zvířata JR Farm. Náš sortiment doplňují české ekologické hračky a výrobky z biobavlny. A samozřejmě - snažíme se nabídnout Vám ty nejvýhodnější ceny a dodat zboží co nejdříve. V posledních letech se stále více zákazníků zajímá o potraviny pocházející z ekologického zemědělství. Jak malé specializované obchody, tak nadnárodní potravinářské a drogistické řetězce vycházejí této poptávce vstříc. V hypermarketech dnes nacházíme „bio řady“ výrobků a jejich počet stále roste. Stejně jako se objevují nové a nové prodejny zaměřené na biopotraviny. V souladu s tím roste v České republice i počet biofarem, ekologických zemědělců, farmářských trhů a prodejen.

Náš cíl

Zákazníci, kteří si zvykli na přirozený styl, se začínají zajímat i o lepší stravu pro své psy, kočky či jiné domácí mazlíčky. V zahraničí již několik let existují zvířecí krmiva v biokvalitě a jejich sortiment stále roste. Naším cílem je nabídnout tyto prémiové značky i českému zákazníkovi za příznivé ceny odpovídající kvalitě. Krmiva, která má Anbio ve své nabídce, odpovídají příslušným normám EU. Dodržování těchto přísných norem kontroluje Ministerstvo zemědělství.

V České republice je „bio“ často vnímáno jako „vegetariánské“, tato interpretce je nesprávná, biopotraviny samozřejmě zahrnují i maso a mléčné výrobky. Při pěstování bio plodin je zakázáno používat umělá hnojiva, chemické postřiky a geneticky modifikované organismy. Zvířata v ekologickém chovu mají k dispozici dostatečně velký volný výběh a přirozenou potravu (bez chemie a genetiky), nedostávají růstové hormony ani preventivní dávky antibiotik. Biopotraviny samozřejmě neobsahují žádná barviva, konzervanty, dochucovadla ani jiné chemické látky.

Všechna krmiva, která nabízíme, mají příslušné certifikáty a jejich složení odpovídá nejnovějším vědeckým poznatkům z oblasti výživy domácích zvířat.